Burokėlių milteliai (džiovinti, 200g)

Burokėliuose yra magnio, geležies, kepenų veiklą gerinančio ir organizmą nuo toksinų valančio betaino, gausu senėjimo procesus stabdančių ir su laisvaisiais radikalais kovojančių antioksidantų, kurie stiprina imunitetą, padeda apsisaugoti nuo peršalimo, gripo ir kitų infekcinių ligų. Burokėliuose yra ir imunitetą stiprinančio vitamino C, daug virškinimą gerinančių skaidulų. Magnis yra svarbus normaliai nervų sistemos veiklai, normaliai raumenų funkcijai, normaliai baltymų sintezei, jis padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę. 

Burokėliai yra puikus energijos šaltinis, kuriame esantis cukrus yra organizmo lėtai pasisavinamas. Brinkdamas burokėlis suteikia ilgalaikį sotumo jausmą. Verta žinoti, kad 4 šaukšteliai burokėlių miltelių prilygsta 400 g žalių daržovių. Tai yra paros norma, rekomenduojama Pasaulio sveiktos organizacijos.

NAUDOJIMAS: tinka maišyti su kefyru (šaltibarščiai), dėti į sriubas, troškinius, salotas, kepinius, žaliuosius kokteilius ir jogurtą.

Panaudojimo būdai: paruoštiems patiekalams; daržovių, mėsos, žuvies konservavimui; salotų padažams; lydytam sūriui; įdarytiems tešlos gaminiams; makaronams; pyragams; picoms; kepiniams; duonai; užpildams; šviežiems, šaldytiems, pasterizuotiems, džiovintiems padažams; marinatams; produktų spalvinimui.

Grynasis svoris: 200 g.

Sudedamosios dalys: 100% džiovinti burokėliai.

3.99€