Lazdyno riešutų miltai, 150g.

Nuostabaus kvapo bei skonio lazdyno riešutų miltai pagaminti iš nuriebalintų lazdyno riešutų -nepakeičiamas baltymų, vitaminų bei mineralų šaltinis(A, E,B, kalcio bei fosforo ir kt.) Tinka naudoti sveikiems kokteiliams, kepiniams, dėti į salotas, košes, pagardinti kitus patiekalus. Tinka žaliavalgiams, vegetarams, veganams.

Sakoma, kad lazdyno riešutai pagelbės nuo visų rudens depresijų. Juose gausu folio rūgšties, kuri veikia kaip geras antidepresantas, didina protinį ir fizinį aktyvumą, gerina atmintį, padeda gydant lėtinio nuovargio sindromą. Taip pat šių riešutų kišenėje turėtų nešiotis sportuojantys, aktyvų fizinį darbą dirbantys žmonės.

Jei ryte sunkiai bundate ir tingiai ritatės iš šiltų patalų, kiaušinienę pagardinę šaukštu lazdynų riešutų miltų ir juodųjų pipirų kaipmat sušilsite ir pažvalėsite. Be to, šie miltai nekaloringi. Jie dera su daugeliu produktų – sūriais, mėsa, įvairiais saldėsiais (jogurtu, visokiausiais konditeriniais gaminiais). 

Riešutai – sotus ir vertingas pakaitalas nesveikiems užkandžiams. Lazdynų riešutų miltuose gausu baltymų ir mūsų organizmui reikalingų aminorūgščių randama tiek, kiek ir mėsoje. 

Būkite sveiki!

3.99€