Margainio sėklų milteliai, 150g

Martinis žinomas jau nuo hipokrato laikų. Šis augalas stiprina kepenis, šalina kenksmingas medžiagas ir neutralizuoja toksinus iš kepenų, todėl rekomenduojamas žmonėms, kurie daug ir riebiai valgo, vartoja daug alkoholio, vaistų, rūkalų. Taip pat margainis padeda, esant lėtiniam kepenų uždegimui, sukeltam virusinių infekcijų. Šiuolaikiniai tyrimai patvirtino margainio veikliųjų medžiagų gydomąjį poveikį kepenų ląstelėms.

Dabar mokslas žino, kad augalo sudėtyje yra apie 200 biologiškai veikliųjų medžiagų, vertingų žmogaus sveikatai: b grupės ir f, k, a, d, e vitaminų, mikro ir makro elementų: cinko, vario, mangano, boro, jodo, seleno, kalio, kalcio, geležies, magnio.

Svarbi šio augalo savybė ta, kad jis skatina ląstelių atsinaujinimą, nepaprastai naudingas kepenims. Tvir­ti­na­ma, jog kar­tu su tra­di­ci­niu gy­dy­mu tik­ro­jo mar­gai­nio ekst­rak­tas ga­li pa­leng­vin­ti dia­be­to simp­to­mus. At­lik­ti moksliniai ty­ri­mai pa­ro­dė, kad jis ma­žI­na cuk­raus kie­kį krau­jy­je ir blo­gą­jį cho­les­te­ro­lį. Mar­gai­nių ar­ba­tos pa­ta­ria­ma ger­ti ir nuo ko­jų ve­nų Iš­si­plė­ti­mo.

3.59€