Sezamo sėklų miltai, 150g.

100% natūralus

Nuostabaus kvapo bei skonio sezamo sėklų miltai pagaminti iš nuriebalintų sezamo sėklų-nepakeičiamas baltymų, vitaminų bei mineralų šaltinis(E,B,C, cinko, fosforo, kalio, magnio ir kt.)

Sezamo sėklų miltai kvapnūs ir saldoko skonio, todėl puikiai tinka kepiniams, sausainiams, duonai, picai,sveikiems kokteiliams, padažams, dėti į salotas, košes, pagardinti kitus patiekalus. 

Smulkaus malimo. Kepimo metu neišskiria daug aliejaus, t.y. šie miltai beveik nesiskiria nuo įprastų kvietinių miltų. Tinka žaliavalgiams, vegetarams, veganams.

Sezamo miltai gausūs mineralinių medžiagų ir vitaminų. Mažiau nei 100g. sezamo miltų Jus aprūpins rekomenduojama magnio ir cinko paros doze. Juose taip pat yra kalcio, geležies ir vitamino E. Sezamo miltai turi labai mažai riebalų, bet labai daug baltymų(apie 45 proc). Taip pat turi labai stiprių antioksidacinių savybių dėl natūralių sezamų antioksidantų.

Sezamų sėklų miltai yra tikras energijos šaltinis aktyviems žmonėms, vartojamas kaip vertingas priedas į maistą ar sveikatingumo kokteilius, pagardinti bulves, salotas, jogurtus.

1.90€