Kanapių sėklos, 150g

Kanapių sėklos yra vienas iš turtingesnių polinesočiųjų riebiųjų rūgščių, tarp jų ir retesnės Omega-3, šaltinių. Lukštentos kanapių sėklos slopina apetitą ir mažina potraukį saldumynams, todėl kanapių produktai puikiai tinka siekiantiems reguliuoti svorį. Tradicinėje medicinoje kanapių sėklos siejamos su atminties gerinimu bei nerimo ir depresijos gydymu. Reguliariai vartodami kanapių sėklas stiprinsite imunitetą ir palaikysite gerą sveikatos būklę. 

Kanapių sėklas į savo mitybą turėtų įtraukti tie, kurie rūpinasi savo širdies bei kraujagyslių sveikata, nes jose esančios riebiosios rūgštys pasižymi savybe mažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Kanapių sėklose esančios skaidulos gerina virškinimą, valo organizmą ir greitina medžiagų apykaitą, todėl rinkitės šias sėklas įvairių kasdienėje mityboje vartojamų patiekalų praturtinimui.

Kanapių sėklų galite įberti į sveikuoliškus kokteilius. Kanapių sėklas galima daiginti, gaminti iš jų pieną. Sėklomis gardinti salotas, košes, berti į kepinius vietoj riešutų.

Kilmės šalis: Lietuva
1.70€